1
/
of
0
veg.edible
Single Bun
Single Bun
Regular price
$2.75
Regular price
Sale price
$2.75
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
Take home an individually wrapped bun just like we use in the shop! Best stored in the freezer.
Ingredients
Ingredients
WE SEND DELICIOUS EMAILS
We're growing!
Be the first to know about seasonal menus, specials, community events and more. Subscribe to our newsletter!
Invalid Password
Enter